| Francisco2333216 a întrebat:

Salut, am inghitit o pastila de voma din greseala, voi păți ceva? Va rog frumos sa îmi răspundeți cu seriozitate ❤, dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Havana011 a răspuns:

Heii, stai fara griji nu se va intampla nimic! Eu iau preventiv cate una atunci cand mananc mai copios. Daca totusi manifesti vreo reactie alergica cel mai bine mergi la doctor!

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Vei supravietui, stai linistit.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,o să fii ok

| carevaescu a răspuns:

Vei fi ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Posibil sa nu poți sa mănânci câteva ore chestii solide! În rest e ok!

| THRUSTMASTER a răspuns:

Sa bei apa sa grabesti procesul / diluezi substanta, sa stai linistit, data viitoare sa citesti bine inainte sa iei vreo pastila dubioasa.