| N3v3rQ a întrebat:

Salut am limba crapata si nu stiu ce sa fac sa o fac la loc, am 13 ani fac 14 si de cativa ani tot o am crapata din ce cauza si as putea folosi ca sa o fac la loc? funda happytongue Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Pentru tratarea aftelor bucale poti face badijonari cu glicerina boraxata.

| Different69 a răspuns:

Din cauza lipsei de calciu ti s-a crapat.

| andramititica a răspuns:

Nu poti sa faci nimic si eu o am la fel tot de cativa ani. Nu se va intampla nimic. Aceasta limba crapata se mai numeste si: Limba geografica.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funditabig grin?