| eusuntandy1 a întrebat:

Salut.
Am mancat la 12 noaptea o mamaliga si de atunci mi s-a facut rau.
Ma durea in partea de jos, eu avand colonul iritabil si avand greaata.
Am fost la baie, am avut un scaun si mi-a mai trecut. A doua zi la fel, ma durea jos, pe langa penis si aveam nevoie la baie.
Aseara imi era super greață si am avut iar nevoie la baie doar ca de data asta scaunul a fost foarte moale.
Tin sa mentionez ca am multe gaze si râgâi.
Ce poate sa fie? Am luat si niste pastile pentru colon (date de medic).
Poate sa fie si o reacție adversa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă o coprocultură, pune rezultatele aici - nu de alta dar "specialișii" să se exprime in cunoștință de cauză

| Lety20 a răspuns:

E si normal sa te simti rau doar ai mancat si te-ai dus la culcare. Ultima masa ar trebui sa fie la ora 18 daca la ora 23 te culci.