| mariusboss9999 a întrebat:

Salut, am nevie de un aparat dentar si nu stiu cat costa (de preferat in Targoviște) dau funta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kristinikaaa a răspuns:

Unul clasic (metalic) costa intre 500 si 1000 RON per arcada (adica doar pe dintii de sus sau de jos). Intereseaza-te de un medic ortodont bun si asigura-te ca tratamentul prestat de acesta este unul eficient. Succes si multa sanatate!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai ieftin aparat dentar pleacă de la 500 ron!
Pa, pa.

| IonutSultana a răspuns:

In spate la Teatru Bulandra este un cabinet stomatologic, intri acolo si te interesezi, costa 4-5 milioane, eu atat am dat pe al meu happy