Întrebare recomandată | BogdanCs123 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor, ma doare muschiul drept de la picior la incheietura si nu stiu ce sa fac joc fotbal, cand lovesc mingea ma doare forte tare astept sugestii Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Нико a răspuns:

Te sfatuiesc sa faci masaj..si sa mai astepti ceva timp. daca nu trece la medic.
funda te rog>>>

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cea mai buna sugestie este sa consulti un medic.Problema se poate agrava.

| darrio2007 a răspuns:

Daca te doare la incheietura, este articulatia.Nu ai spus nici care incheietura.Ai solicitat articulatia prea tare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Consulta un medic si cred ca e cazul sa faci o pauza de la efort fizic

| ℓσяєภยş a răspuns:

Du'te la doctor.

| GeorgianaEuu a răspuns:

Cred ca ai facut o intindere musculara sau te-ai lovit..Trebuie sa mergi la edicul de familie si el va decide daca este necesar sa mergi la un medic specialist. Sper ca te-am ajutat happy

| Adrian0s a răspuns:

Du-te la ductor sa iti dea scutire ca sigur e ceva daca te doare.

| IonuTzz19 a răspuns:

Poate ai facut febra musculara...

| mrchiina a răspuns:

Du-te la doctor, se poate agrava.