| WannaBeThin a întrebat:

Salut, am nevoie să slăbesc neapărat 25 kg într-o lună. Sunt disperată, și foarte tristă. Ajutați-mă cu o dietă ce să aibă rezultatele scontate sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Asa ceva nu prea exista, doar daca te apuci sa te infometezi la modul cel mai serios.Dar e prea riscant, nu merita...
Mai bine incearca o dieta normala, care sa te ajute sa slabesti 4-5 kg/luna.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU vei putea slăbi 25 de kg într-o lună!
Cel mult 5-10 kg, depinde cum "reacţionează" organismul tău...

Vezi Dieta Dukan la linkul :
http://dietadukan.ro/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce varsta ai,ce inaltime,ce greutate?
Mergi pe o alimentatie saraca caloric,fa zilnic miscare,nu grasimi,nu prajeli, nu lactate grase, nu dulciuri, nu bauturi acidulate, renunta la tot ce este nesanatos.
Te pup!