| Petrica1337 a întrebat:

Salut, am niste probleme cam ciudate parerea mea...
Mai tot timpup aud o frecventa foarte ascutita si este foarte deranjant, cateodata mi se inchid ochii la cat de tare se aude. Cateodata imi intreb prietenii daca au auzit si ei sunetul dar ei zic ca nu.
Pe de alta parte, cand nu se aude frecventa aia ciudata, gandesc doar lucruri rele, gandesc de rau cu cel ce vorbesc si nu vreau sa fac asta. e ca si cum as vorbi cu mine, in capul meu, doar ca de rau...sad Si pe langa asta, am suferit de curand din dragoste si brusc, mi-am pierdut absolut toate sentimentele sad
Suna ciudat dar vorbesc foarte serios si va rog sa ma ajutati cumva, ca eu simt ca nu e bine :/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Nu știu ce frecvență auzi tu dar se întâmpla și la mine sa aud ceva pentru câteva secunde, nu pot descrie acel sunet dar e naspa rău, in fine...

| Exaizo a răspuns:

Iti tiuie urechea? E posibil sa ai vreo infectie, mergi la medicul de familie si iti va spune mai concret ce problema ai, noi nu avem de unde stii. Iar daca ai avut probleme in dragoste si mai iti tiuie si urechea cat sa te enerveze, iti trec zilele mult mai nasol. Deci. Du-te la medic.

| Petrica1337 explică (pentru Exaizo):

Mai stau putin timp sa vad daca imi trece. daca nu, posibil sa merg la doctor.
Mersi