| sunttoteu a întrebat:

Am o curiozitate. Poate cineva sa moara daca ii dai un pumn in gura, bine plasat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Poate muri si tu te duci la puscarie sau in isntitutii specialixate daca esti minor.

| Pricked a răspuns:

De ce?
Plănuieşti să ucizi în seara asta?

| stlucian a răspuns:

Da daca i rupe gatu sau la tampla.se paoate ...muri instantaneu

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Vrei sa-ti dau? poate ca nu reusesc din prima dar la a urmatoarea sa te feresti! DACA POTI big grin

| kar1GaNNN a răspuns:

Ii va curge doar sange din gura, tinand cont ca tu cand ii dai cu pumnul in gura cat poti ii vei rupe un dinte, sau am imulti laughing, dar daca dai cumva si ii rupi gatul, poti chema preotul.
Pa, pa!

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Nu se intampla nimica doar sa curga sange.
Numai daca i-ai distrus maxilaru atunci poate da (exista sansa sa moara) dar sunt sanse mici ca sa distrugi maxilaru la cineva sau sa ajunga maxilaru la creier.

Daca ai dat o lovitura bine plasata (la maxilar) si s-a dus pana in creier exista sanse de 50%-50% sa moara sau sa traieasca.

In rest daca ai dat o lovitura in el nu moare doar sa verse ceva sange timp de cateva minute sau o ora.

| Hash001 a răspuns (pentru DragomirMihail2020):

Stie Ninja Sharinganul. laughing 50-50. Copilasi, mi-e mila de voi

| Melcul a răspuns:

Da daca ii rupe gitul.

| Hash001 a răspuns:

Te-ai suparat pe unu si acu ti-e frica sa nu-l omori, esti jalnic copilule