| Opris_Patrik_1977 a întrebat:

Salut, am o întrebare, eu am multa ceara si folosesc audispray. M-am uitat pe prescriptie dar nu am inteles deloc, l-am folosit de 2 ori dar nu știu daca corect. Va rog ajutati-ma, cum se foloseste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

1. Introduci capătul de la spray în urechea cu probleme, și pulverizezi de 2-3 ori.
2. Apoi masezi vreo 10-20 secunde partea de jos a urechii.
3. După aceea ți capul aplecat pentru ca să se scurga lichidul din ea, și o cureți cu un șervețel.
Mai exista un produs de felul acesta: https://m.emag.ro/......BM/reviews
Dar mulți spun că nu este bun.
Cel mai bun este medicul.