| Belllla a întrebat:

Sunt fata si vreau sa stiu ce pot face in privinta..mustatii.
Incepusem sa merg la salon dar apoi am renuntat pentru ca nu mai aveam deloc timp. Apoi am folosit epilatorul, insa doare putin cu el.
As vrea sa stiu, daca folosesc benzi cat dureaza pana creste iar?
Si cu ceara. cum e? Adica sa te faci singura cu ceara.

2 răspunsuri:
| Gαηαmα a răspuns:

Sfatul meu e crema depilatoare, apoi te dai cu putina crema de care ai tu si gata.De la benzi te poti irita ca nu e ca la salon si cam doare, da...iar cu ceara nu stiu.

| Denisa2763 a răspuns:

Daca folosesti benzi doare pe moment si dureaza cam 1 sapt jumate- 2 saptamani, cu ceara trebuie sa fii putin mai atenta. Sfatul meu, benzile