| Balarobert12345 a întrebat:

Salut am un Iphone 4 si pe fata | spate am zgarieturile multe nu sunt adanci fine cum pot face sa scap de ele exista creme, substante etc
Nu vreau sa-mi spuneti sa ii schimb display sau etc ca nu dau eu 700 lei pentru niste zgarieturi

Funda cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| ImCalledLamă a răspuns:

Poti sa ii iei o carcasa sa astupe ce e pe spate si il face si mai frumoshappy
Pentru fata o folie speciala si nu se mai vede, iar daca vrei sa scapi de ele te poti duce frumos la un magazin specializat si gata.
Funda? big grin