| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappydeci am o problema foarte maresadam foarte multe cicatrici pe picioare in special in zona genunchiuluicryingsunt foarte inestetice... iar genunchii sunt destul de deformati. Vrun sfat? adica exista creme sau tratamente pentru asa ceva?(mentionez ca am 13 anibig grin)Dau FUNDAhappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti folosi crema de galbenele pe interior. Si un tratament cu vitamine de la A-Z ajuta forte multe. Eu eram in timpul tratamentului si nu stiu cum naiba m-am ales cu o vanataie foarte urata cam de 4 pe 5 cm, si a doua zi ia ghici smug? Oratania a disparut laughing. Deci nu mi-am putut crede ochilor laughing.

| temugin a răspuns:

Nu exista creme care sa cicatrizeze, la 13 ani ai tai nu vad dc iti faci prb, o sa se cicatrizeze singure!
poti sa faci operatie estetica, dar cred ca e prea mult!