| Auraș_Marius_1997 a întrebat:

Am o întrebare legată de dantură. Aş vrea să îmi scot toate măsele. sunt încă minor. elev, va fi un preţ mai ieftin? Aveţi idee cât costă să-mi scot o măsea? dar 4? Mulţumesc anticipat! FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In jur de 150 lei/măsea.
Dar de ce vrei sa le scoți?

| Auraș_Marius_1997 explică (pentru Bondarel99):

Pentru că sunt varză, două din ele sunt doar nişte colţi

| Bondarel99 a răspuns (pentru Auraș_Marius_1997):

Pai mergi mai intai la o consultatie si vezi ce spune dentistul. Poate se repara ceva, poate merg puse niste fatete.

| anonimg a răspuns:

Nu le scoate. Pentru ce vrei sa faci asta? Trebuiesc reparate: curățate si plombate.

| Auraș_Marius_1997 explică (pentru anonimg):

Din păcate nu am ce să repar / plombez, pentru că sunt varză, două din ele sunt doar nişte colţi