| GeorgeCristian123 a întrebat:

Am o intrebare legata de transpirația in exces.Am citit undeva ca se poate face o operatie chirurgicala pentru eliminarea glandelor sudoripare in exces din zona respectiva.Stiti cumva cat costa aceasta operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Buna, este un lucru gresit ce zici in acest mesaj cu operatia.

Foloseste piatra de alaun de la plafar ca deodorant si totul va fi bine. Uzi pielea putin, uzi si piatra putin si dai intr-un loc de 6-7 ori si ai sa vezi ca va fi totul foarte bine.

Este o metoda testata, naturala si fara reactii adverse.

Transpiratia la organismul tau este un proces normal, ca si la alte persoane.

Anti-perspirantele la fel, o mare prostie d.p.d.v medical, opreste un proces natural sa se desfasoare si sa regleze temperatura organismului.

Nu uita sa te speli mai des cu apa calda si sapun de la farmacie hipoalergenic si totul va fi bine.