| nuamnume1sunttrista a întrebat:

Am luat ceai de salvie pentru transpiratia in exces.am baut aseara o cana si acum o ora am baut inca una.ma doare foarte tare capul.se poate sa ma doara de la ceai sau pentru ca am rezolvat niste probleme grele la chimie?:-sss

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Salvia se si fumeaza.Sa vezi ameteala atunci...

| nuamnume1sunttrista explică (pentru Necunoscut112):

Te rog raspunde-mi la intrebare.

| Necunoscut112 a răspuns:

Eu zic ca e de la salvie, dar nu poti afla decat daca mai bei

| PerspirexRomania a răspuns:

Daca antiperspirantul tau nu te mentine uscat, încearca ceva care
functioneaza cu adevarat. Formula unica si patentata Perspirex
este dovedita clinic ca ofera protectie reala si de lunga durata
împotriva transpiratiei si mirosului neplacut.
Atât de eficient, încât o aplicare va va proteja timp de 3-5 zile.
Va invitam sa ne urmariti pe facebook pe pagina oficiala Perspirex Romania sau pe www.perspirex.ro