| Valentin_5815 a întrebat:

Am o durere de spate in partea dreapta jos de 4-5 zile. A inceput sa ma doara a doua zi dupa ce am sapat 1 ora 2. Ma doare cand joc fotbal, cand ma aplec brusc, cand ma intind, etc...
Stiti de ce ma doare sau ce pot avea? Ce as putea face sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| funyartist a răspuns:

Probabil ti-ai intins muschi( i-ai supra solocitat brusc fara incalzirea de rigoare ) se numeste si febra musculara se intampla des. cel mai bine aplica un gel pentru. durei ca: Fastum gel(Funda?)

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Salut, ori ai racit la rinichi, ori ai deplasata o vertebra.sanatate