| UseR4EveR a întrebat:

Salutstraight face... am o mica problema///sunt baiat de ceva vreme ma dor sfarcurile daca ma apasstraight face mentionez ca am o observat ca doar atunci doar dupa ce ma la duc la fotbal sau nu stiu asa sa mi se fi intamplat nu stiu dar cand ma doar daca apas simt ceva care se misca ca un zgarci nu stiu e ceva grav? am 14 ani Multumesc Anticiat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| papusikatha a răspuns:

Te dezvolti, e normal, nu iti mai face griji! happy

3 răspunsuri:
| Costel9695 a răspuns:

S-ar putea de la traspiratie ca e sarata, am avut aceeasi problema si mi-a trecut.winking

| Costel9695 a răspuns:

De la traspiratie,am avut aceeasi problema dar mi-a trecut, daca problema nu dispare, incearca sa megi la un doctor.winking

| AndreyTheKiller a răspuns:

Nu stiu si eu am la felstraight face