| fanchelsealonda a întrebat:

FUNDA! am 13 ani, sunt baiat. m-a dor sfarcurile, cand apas pe ele. E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, si fiul meu a patit asa, la 13-14 ani, dar nu e grav, stai linistit iti va trece de la sine, dar mai poate fi ceva, poate ai poftit ceva, este ceva normal sa iti fi fost pofta de ceva si nu ai bagat de seama, dar cel mai probabil e varsta in care tu te dezvoltihappypapa si o zi bunawave

| MenInShadow a răspuns:

Nu e grav, te dor ca apesi pe ele... ce-ti trebuie tie sa apesi pe sfarcuri?straight face lasela asa, ca normal ca te dor daca apesi pe ele... daca eu-ti apas pe un ochi nu te doare? asa e si cu elestraight face
Stai linistit, nu e nimic grav, si lasale in pace, nu te mai lua de elewinking
funda?

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Parerea mea, nu este ceva grav. Te dezvolti. Dar daca durerea este foare mare, eu zic sa consulti un medic.
Sanatate!

| Nymphetamine a răspuns:

Da cu ce iti apesi, cu lingura? laughing

| Burzea a răspuns:

Nu e o problema.la majoritatea baietilor asa se intampla. te dezvolti, dar ai sa vezi ca o sa iti treaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Numai esti virgin

| quickly a răspuns:

Te-ai indragostit e ceva normal la varsta ta nu te impacienta!