| ella4ever a întrebat:

Salut, am o pisica care acum este insarcinata, si azi trebuie sa fete si de dimineata se chinuie dar nu fata, ce sa fac ca so o ajut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Nu, lasa ca e bine asa, se chinuie ca e in travaliu, las-o linistita big grin. Intr-un colt acolo, si maine vei vedea 2-3 pusori + o mama flamanda. Nu o incurca, o deranjezi mai rau happy.

3 răspunsuri:
| Iris1997 a răspuns:

Nu incearca sa fete de dimineata ci acela e travaliul happy la fel ca la femei...cat despre pisica, nu o baga in seama o sa isi gaseasca singura un colt unde o sa faca minunea la momentul potrivit happy

| Mira1234567 a răspuns:

Las-o singura, poate nu se simte in largul ei cat esti langa ea.In seara asta ii va face sigur.

| larisa333lari a răspuns:

Nu o baga in seama fata singura!