| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o poblema astazi m-am masturbat si am urinat dupa ce am facut urinat a inceput sa ma doara vezica niste intepaturi dureroase va rog spuneti-mi ce am!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cand ai doar 13 ani si te masturbezi excesiv, este normal sa apara dureri de acest gen.
Sperma are nevoie de 10 zile ca sa se formeze! Tu esti inca micut si nu ai sperma, dar fortezi organismul sa elimine ceva ce inca nu are, de aici durerile tale de burta, in pelvis, nu de la vezica.

| Anonimus12368j8 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna Jassmina am inteles! Nu o sa mai fac dar ce as putea face sa imi treaca aceste intepaturi va rog!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimus12368j8):

Nu ai ce sa faci acum, organismul tau ti-a raspuns imediat cum a fost ranit.
Ideea este sa te opresti si sa te linistesti, pentru ca urmatoarea data cand abuzezi de cuc, poti elimina sange si atunci chiar este de rau.

| Anonimus12368j8 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna jassmina! credeti ca ar putea fi si o infectie ca astazi am tranutat incontinuuu ai sunt si infundat

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Pare o infecție sau piatră. Eu când mai pățesc așa fac o baie fierbinte și îmi trece. Stai în apa fierbinte și ți se dilata toate organele de jos, e o stare foarte relaxantă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostii in cap asta ai.

| Anonimus12368j8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate nu o lua la misto chiar sunt speriat nu stiu ce sa fac ma doare vezica

| anonim_4396 explică (pentru Anonimus12368j8):

Nu sta pe TPU, mergi la medic, nu te ajută nimeni decat medicul, cine poate sti ce ai?

| Anonimus12368j8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cineva care a trecut si el prin asta!