Întrebare recomandată | euuuuuiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Salut am o problema acum 2 zile am obsevat ca am sub testicule o umflatura serioasa a 2 zi au inceput sa ma doara testiculele a 3 zi a aprut o umflatura sub penis si la testiculul stang ce sa fie ziceti-mi repede si acum nu pot sa ma urinez ma urinez foarte putinnnn si la final iesie sperma putina maine merg la urologg ziceti-mi ce ar cam fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la urologie.
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de o infecţie...
Oricum, fără un consult ( şi, eventual, investigaţii suplimentare ) nu se poate spune cu siguranţă.

Să mergi dimineaţă la medicul urolog ( vezi să ai Trimitere de la medicul de familie ).

Toate cele bune.

| oprescudorin11 a răspuns:

Poate fi o tumora de grasime, se scoate usor prin incizie. Poate fi o infectie si la fel dar urmezi si un tratament cu antibiotice.Cel mai bine e sa mergi la medic sa vada, poate chiar la 2. Nu te arunca din prima la operatii...si nu dispera, poate fi 'mai nimica'.

| qTe a răspuns:

Iti spun un singur lucru " DU-TE LA DOCTOR "

| EbrahimCedotal a răspuns:

Cred ca trebuie sa mergi la un doctor nu cred ca este nimeni in stare pe aici sa iti spuna ce ai, du-te la ginecolog el stie.