| Anonymous1247 a întrebat:

Am o problemă, când mă spăl la fund mă doare, şi asta doar de câteva zile.O fii grav? În rest nu am nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate ti-a iesit ceva.un cos/furunc.fa un ceai de musetel, spala locul si uite-te si tu cu oglinda ce ai acolo. poate ai hemoroizi..totusi daca durerea persista, nu ezita sa consulti medicul.
O seara bunahappy

| Felys a răspuns:

Poate ai fost constipat si ai fisura anala, trebuie vazut clar ce anume provoaca durerea ca sa stii ce tratament sa faci

| marya868686 a răspuns:

Dati cu crema de galbenele

| xDyaDya a răspuns:

E o posibila iritatie. Daca durerea e din interior, posibil sa fie dereglata flora intestinala.
Incearca sa te dai cu unguent de galbinele, pe exterior. Poate iti trece. (in max 2-3 sapt. vei fi bine)
Bafta!:*