| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,am o problema, cred ca tine mai mult de psihic…da n-am ce sa fac, nu pot sa ma controlez si e aiurea.Mereu când merg la frizer ma pun pe scaun și după un minut începe sa ma ia caldura, ma înroșesc la fața și îmi curg apele pe mine… am doua întrebări:
Cum pot face sa îmi fie mai Ok sa ma simt mai confortabil?
Oare îl deranjează așa tare pe frizer? De mirosit doamne ferește nu se pune problema, miros bine mereu, doar ca transpir.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e anxietate sociala și se poate vindeca cu ajutorul unui psihoterapeut sau Psihiatru.

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Mergi la același frizer mereu să te familiarizezi cu el