| Cosminel1192 a întrebat:

Am o problema cu inaltimea mea, am 18 ani si 1.70.
Mama este mai mica decat mine cu 3-4 cm iar tata are cam 1.72-1.74. Mai sunt sanse sa cresc avand deja 18 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Aretha a răspuns:

Normal,pana la 25 cresti.
o sa ai 1.73.

| kevincube a răspuns:

Mai creşti stai liniştit măi Cosminel.

| aviii a răspuns:

Posibil, depinde de ''origini''(fara jigniri dar nu stiu cum sa ma exprimlaughing )stai linistit esti detul de inaltwinking