| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 1.63 la 17 ani, mama are 1.63 iar tata 1.72 e posibil sa mai cresc măcar pana la 1.70?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ești fata, îți ajunge, nu mai creștihee hee

| Ushtria a răspuns (pentru Catrice):

E femboy si nu conteaza inaltimea, conteaza daca se rade sau nu laughing

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Cine a zis ca sunt fată?
După nume cred ca ti ai dat seama?‍♂️

| Catrice a răspuns (pentru Ushtria):

Eh nu-ți dai seama de diferențahee hee

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia e, ți-ai schimbat numelewinking

| Frank51 a răspuns:

Posibil dar improbabil.

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Slabe sanse.

| Mirel4412 a răspuns:

Parerea mea e ca poti ajunge la 1.70, dar mai mult nu cred.

| isemilia a răspuns:

Posibil este, insa putin probabil.

| IgnatVictor a răspuns:

În mod normal, băieții cresc până la douăzeci de ani. Dar, având în vedere înălțimea părinților tăi, șansele sunt cam mici.

| Candace2005 a răspuns:

Poti crește încă, trebuie să faci mișcare, și exerciții de creștere să mănânci sănătos și poti juca și baschet