| Dav231 a întrebat:

Am o problema, daca nu mananc incep sa tremur, si dupa ce mananc ma doare in ambele parti sub coaste, si mai am si un gust amar in gura, am ceva la ficat si la pancreas? Am doar 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă netu'. Ia-o pe mămica urgent de mână şi fugiţi la medic!

| MihaiNicu23 a răspuns:

In partea stanga stomacul cam este responsabil de dureri iar in dreapta ficatul nu doare iar problema este de la fiere ca tot iti vine un gust amar in gura.

| ALGator a răspuns:

E o intrebare de pus la doctor. Desi nu cred ca ai ceva.
Daca nu maninci iti scade glucoza din sange. Unii devin agresivi la asta, altii nu se sinchisesc si nu reactioneaza.

| Victoria18 a răspuns:

Se poate sa fie ceva poate la fiere. Bineinteles poate ai si inceput de ulcer, sau apendicul inflamat. Cel mai ok ar fi sa iei legatura cu un doctor! Urgent!