| Cosmin632392 a întrebat:

Salut.
Am o problemă de cam o lună.
Când scriu uit unele litere, când vreau să fac ceva nu foarte important uit.
Aveti vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| donmichael7 a răspuns:

Acest lucru se poate intaampla si din cauza oboselii/stresului/etc.
Nu stiu care-i situatia ta, dar mi s-a intamplat si mie de nenumarate ori, exceptand partea cu scrisul.
In fine, in caz ca te simti obosit psihic, incearca sa bei niste ceaiuri, ceva natural si ia-ti o perioada de relaxare cateva zile. De exemplu, regleaza-ti programul de somn, mananca regulat, nu te mai preocupa de N probleme. In caz ca mai ai de mentionat ceva astept sa-mi raspunzi.