| adua a întrebat:

Folosesc Mozilla Firefox si atunci cand vreau sa intru pe un site pe care il folosesc des, doar scriu sus, in bara de navigare, primele litere din adresa site-ului si imi apare automat. La fel mi s-au salvat si parolele (doar scriu primele litere si apar). Problema e ca vine o prietena in vizita pentru cateva zile si stiu ca isi va baga nasul! Cum pot sa le sterg? Am sters history, dar nu este suficient; am incercat si la Tools - Options - Privacy - Remove Cookies. Aveti idee cum ar trebui sa fac, va rog?!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Unelte -Curăţă istoricul recent
Baftă!

5 răspunsuri:
| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Acolo unde scrii tu in bara dai pe sageata aia in jos si dupa aia pui numai mouse pe el si dai DELETE de pe tastatura si se sterge automat din totoh go on eu asa fac si merge\:d/.
bafta:*:*:**. funditapuppy dog eyes?

| BruneTTe a răspuns:

Eu fac asa : Start - Control Panel - Internet Options - [ General ] si de la Browsing History bifezi Detele browsing history on exit si dai DETELE, se deschide alta chestie, bifezi toate si mai dai o data delete. Merge.
hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc! Dar tot asa imi apare sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| SweetDreamss a răspuns:

Poi dac ai sters de sus de la istoric mai du-te putin in dreapta si gasesti unelte si dai clik si curata istoricul recent si o sa iti apara o casuta si te pune sa bifezi ce vrei sa stergi din istoric si pe urma dai sus in colt si selectezi tot dai curata acum si astepti sa se termine si nu o sa iti mai apara adresawinking