| tzetze2582 a întrebat:

Salut, am o problema. De ceva timp am constatat ca mi-au iesit un fel de alunite din alea cum mai ies pe la sub-brat langa anus si nu stiu ce este. Inainte erau mai mici dar acum sunt putin mai mari. Ma tot gantesc sa nu fie cancer de anus. Voi ce credeti ca pot fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cancer de anus?
Mergi la medicul de familie, cel puțin!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este intr-adevar alunita si nu seranjaza, las-o acolo. Alunitele cresc odata cu tine. Daca e vorba de altceva, trebuie sa vizitezi doctorul.