| Andreimihaitaureete a întrebat:

Salut, am o problema destul de mare la mana dreapta, degetul mare ma doare sub unghie mereu asa mi se intampla in perioada asta toamna-iarna, imi transpira foarte rau mana si ma doare unghia, nu stiu ce sa fac, am fost la medic mi-a dat o crema si degeaba vara nu am nimic si primavara. Poate am o ciuperca? Am problema asta de mic si tot am ignorat-o. {DAU FUNDA}

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Mergi la un alt medic dermatolog. Sunt foarte multe posibilități. Nu are rost sa dai banii pe diverse tratamente în funcție de ce zice unul sau altul, ca la anul pe vremea asta sa ai aceeași problemă.

1 răspuns:
| 45BLEY a răspuns:

Mai mult ca sigur o ciuperca sau in cel mai rau caz o infectie sau o problema a radacinii unghiei
Te sfatuiesc sa mergi la mai multi doctori