| prepelitazburatoare a întrebat:

Am o problema legata de penis. Ma ustura cand urinez. Cauza ar putea fi faptul ca am folosit un sampon parfumant (mai exact sampon de cap, head&shoulders). Neavand alta sursa de lubrifiant am apelat la acel sampon. Singura afectiune este usturimea la mictiune. In rest totul este in regula, penisul se decaloteaza fara probleme, nu este umflat/inrosit nicaieri. Ce as putea face sa scap de aceasta usturime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Roxanamihaela25 a răspuns:

Eu zic ca nu este din cauza samponului. Te-ai gândit ca poti avea infectie urinară? Fiindca eu am avut si este ingrozitor. Consultă un medic mai bine.