| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema legata de pielea de la capul penisului. Langa 'ata' spre exterior simt o mica durere, nu o simt non-stop, foarte rar pe zi. Nu am avut contact sexual.(tin sa mentionez: nu ma ustura cand ma duc la baie). Credeti ca este de dus la doctor? Sau poate sa fie doar o iritatie care trece daca am grija la spalat? Va rog am nevoie de un raspuns. (Sunt foarte panicat pentru ca este prima data cand patesc asa ceva).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este cazul să te îngrijorezi.