| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema mai ciudata, rareori dar se intampla, ma trezesc cu niste pete de urina pe lenjerie. Deci nu urinez complet, doar asa am niste mici scapari doar si se intampla rar, care poate fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se intamplă oricui bărbat.

| darrio2007 a răspuns:

Oricărui bărbat.

| AlexCristi97 a răspuns:

1. ce varsta ai? Relevant pentru ca daca esti tanar nu prea ai cum sa ai probleme cu prostata, ele apar mai tarziu in viata, odata cu inaintarea in varsta. De asemenea, daca esti la pubertate, posibil sa nu fie urina ci sa fie rezultatul "viselor ude".
2. Prin "ma trezesc" te referi cand te trezesti dimineata din somn sau te referi ca dupa ce urinezi te trezesti ca raman picaturi pe penis care apoi ajung pe lenjerie?

| alchimistuinfinit a răspuns (pentru AlexCristi97):

23 si sa iti raspund la 2, da cand ma trezesc din somn

| stancuprint a răspuns:

Salut, sa nu ai probleme cu prostata. Cel mai bine este sa suni un medic specialist in probleme de prostata, va fi cel mai in masura sa ati raspunda la aceasta intrebare. Sau uite aici https://e-urolog.ro/......s?/despre/ Fa o intrebare suna trimite un e mail etc. Poate te ajuta un raspuns.

| YouFoundTheDeveloper a răspuns:

Dacă te culci noaptea fără să urinezi cu vezica plină e complet normal. Urina se produce și când dormi sau ai visuri "wet". Poți căuta pe google ce înseamnă. happy