| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am o problema mai ciudata, cateodata ma trezesc cu o pata de urina pe lenjerie si nu inteleg de ce, deoarece nu am probleme de urinat in timpul somnului, de obicei simt cand am nevoie si ma trezesc pentru a merge la baie. Este posibil sa fie din cauza faptului ca sunt prea obosit sau asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil sa fie ejacularea combinată cu urina poate daca dormi adinc nu i ti dai seama cand ai vise umede si i ti dai drumul.

| Donsavas a răspuns:

Trebuie să discuți cu medicul tau de familie si eventual sa faci analize de laborator pentru a stii sigur ce si cum.

| wildthing a răspuns:

Esti sigur ca e urina si nu polutie nocturna? Sa stii ca e ceva foarte comun in adolescenta, ni se intampla tuturor; visezi o fata frumoasa si te trezesti cu harta pe chiloti.