| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Sunt baiat am 15 ani si de vreo 2, 3 luni am o problema la bratul stang (doar la cel stang). Cand ridic bratul sus se aude un trosnit (mai degraba pocait) dar partea buna este ca nu ma doare dar ma deranjeaza mai ales ca vreau sa ma duc si la inot vara aceasta. mama spune ca e din cauza ca sunt in crestere. Nu stiu ce sa cred. (PS. Nu fac sala)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Cel mai probabil cauza este cartilajul din articulatie. Poti face un rmn sau ct pentru a vedea mai bine cauza