| Holy97 a întrebat:

Salut! Am o probleme care nu ma lasa in pace...Aseara am mancat putina carne de porc la cuptor (era frageda) si la ultima inghititura am simtit cum mi-a ramas in gat. Pot sa respir normal doar ca am avut cateva atacuri de panica pentru ca simt mereu ceva in gat. Ce mi se pare iar ciudat e ca imi vine des acum mancarea inapoi(sa vomit) sau sa ragai foarte des. Exista riscul sa ma sufoc? Multumesc de eventualele raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

A fost grasă. Ti s-a aplecat, cum se spune in popor.