| Shikiru a întrebat:

aseara m-am simtit cam rau si chiar am si vomitat de cateva ori, pana nu am mai avut ce sa vomit, ideea e ca mi-am pus niste spirt pe spate si pe frunte deoarece aveam si febra. Si am mai si mirosit spirtul de cateva ori, si acum mi-a ramas o senzatie ciudata la nas, simt mirosul ala de spirt ciudat asa de fiecare data cand respir, dar oricum un miros ciudat. O sa dispara mirosul asta ciudat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alinailies a răspuns:

O sa dispara

| Shikiru explică (pentru Alinailies):

Ok, mersi mult. Cam in cat timp? Au trecut cam 8 ore de atunci si tot a mai ramas, dar nu mai e asa puternic. Mi s-a umflat si gatul asa, am un fel de gusa, respir mai greu...ce imi recomanzi sa iau sau ce sa fac?

| Alinailies a răspuns (pentru Shikiru):

Senzatia o sa dispara, spirtul nu se miroase.

Nu pot sa-ti recomand ce sa faci, nu sunt medic.
Daca continui sa te simti rau, trebuie sa mergi la medic.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă sport măcar 30 de minute pe zi!