| CrazyForce a întrebat:

Salut am o unghie incarcanata si o sa mi-o scoata peste cateva zile stie cineva daca ar putea aparea din nou aceeasi problema cu incarnarea dupa ce unghia va creste la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Exista si aceasta posibilitate, dar probabilitatea sa se intample e foarte mica, daca respecti indicatiile medicului.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă o scoate cineva care se pricepe, sanse să se repete sunt foarte mici.

| Focsan_Cristian_1982 a răspuns:

Depinde de caz! Daca e grav se va intampla daca nu nu se va mai intampla.Am avut o problema asemanatoare dar nu s-a intamplat nimic.Cum am zis:
depinde de caz

| IlisanVlad a răspuns:

Ai fratele meu a avut la ambele degeta mari de la picioare si s-a dus la operati si le-a taiat pe margini ce o fost in carne dar i s-a facut la loc.Mai bine incetezi sa porti papuci mai stanti caci daca te apasa pe margini prea tare atuncia o sa ti se incarneze ai grija ca si mie era dar nu am mai purtat si mi-o trecut. happy