| KanezuY a întrebat:

Am o vanataie veche de 4 ani pe spate, are o culoare usor maronie cu ce poate trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

O vanataie nu tine asa de mult. E altceva. Daca te deranjeaza culoarea, mergi prima data la dermatolog. Daca nu tine de el, te va indruma unde sa mergi.

| Cristine9595 a răspuns:

Lioton gel.