| MOSLG a întrebat:

Salut, am observat ca, coastele mele sunt diferite. Cele din partea stanga sunt normale, dar cele din dreapta in partea de jos sunt curbe in interior.Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bbydeea317 a răspuns:

Nu ai niciun defect, se intampla tuturor sa nu fie partile din stanga egale cu cele din dreapta. Uita-te la degetele de la o mana si de la cealalta foarte atent sa vezi ca nu seamana. Pentru linistea ta, du-te la un medic sa vezi ca iti zice aceleasi lucruri.

| vangaelis a răspuns (pentru bbydeea317):

Exact ce ziceamwinking ai dezvoltat ideea bine.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este normal să te vadă medic de familie, cel puțin.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un medic ai intrebat sa vezi daca este normal?
Dupa parerea mea nu-i normal.
Te pup!

| vangaelis a răspuns:

Este doar o asimetrie anatomica.

| MissCreepypasta a răspuns:

Ar fi bine sa te consulte un doctor, sau macar unul de familie.Dar nu te panica sau speria!happy