| Porcar a întrebat:

Salut,am observat ca de ceva timp fac niste excremente foarte fragmentate in cantitate maricica care ies usor, n-au miros urat, sunt maro doar ca mi se pare ciudat ca sunt bucati multe dar destul de mari si un pic lunguiete ca cat degetul mare de la picior? Din ce cauza s-ar intampla asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ies ușor, e ok.
Sunt lunguiețe, iau forma rectului.
Nu văd nimic anormal, grav, care ar putea să te pună pe gânduri.
Scaun ușor în continuare.

1 răspuns:
| CosminCD a răspuns:

Cred ca este o problema. Din cate stiu posibil sa fie ceva de la ficat. Totusi, merita sa cercetezi problema. Vezi si ce alimentatie ai. Conteaza mult asta.