| CuTup3u a întrebat:

Am probleme la stomac.
Dupa o ora sau doua ore dupa ce mananc, stomacu meu scoate niste zgomote, dar totusi nu imi este foame, trebuie mereu sa mananc des chiar daca nu imi este foame sa nu se mai auda zgomotele alea jenate, plec pe undeva si imi este foarte rusine daca se aud acele zgomote, de ex cand ma duc in club, dupa cateva ore incepe, daca beau lichide mai rau e.

Ma ajutati?

multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Zgomotele persistente si accentuate pot fi un simptom al unor tulburari gastrointestinale --- du-te la un medic specialist in gastroenterologie.

| Lucianu a răspuns:

Mergi la un medic...nu cred ca cineva te poate ajuta in legatura cu asa ceva.