| CuTup3u a întrebat:

am niste probleme la stomac, de ex eu daca mananc acum, peste o ora imi inghioltaie matele sau am senzatia ca imi inghioltaie si e naspa, stau in locuri publice si stomacu meu face zgomote si e rusinos, va rog sa ma ajutati sa scap de problema asta, sau auzeam pe multi ca am scomacu mare, nu ma satur niciodata si stiti cumva cum sa fac stomacu mai mic, sunt multi care mananca putin si se satura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MikyBG a răspuns:

1.Espumisan (Sunt pastile galbene, mici)
2.Debridat

| RazZZvan1 a răspuns:

Incearca de la farmacie niste carbune medicinal! O sa te ajute!