| radu16 a întrebat:

Am rubeola de 6 zile iar in cerul gurii am niste umflaturi ca niste "perne de aer". Am incercat acum vreo 2 zile sa ma spal pe dinti iar dupa am observat ca imi sangereaza gingia. Iar de atunci am rani aproape in toata gura si imi curge sange foarte des. Va rog cei care ati intampinat aceasta problema sa-mi dati un raspuns util!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Joker3097 a răspuns:

Ba raducu du-te in *** la un doctor ce naiba ma! Te pisi pe tine de frica.Acum hai fundawinkingCa sunt singurul care am rasprolling on the floor)