| d3nys5678 a întrebat:

Salut.Am si eu ceva burta. As vrea sa o dau jos. cine imi poate spune niste exercitii(as aprecia si niste linkuri)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| nicolilovecata a răspuns:

Fai un program de abdomene in fiecare zi... daca vrei sa scapi de febra incepe sa faci cate putin in fiecare zi si apoi din ce in ce mai mult

| nicolilovecata a răspuns:

Fa-ti*

| xDianne a răspuns:

Abdomene, cat de multe poti.

| florynelll191 a răspuns:

Exercitiile cardio sunt foarte bune. Uite un link aici: https://goo.gl/bZr5Hr