| Anonim420420 a întrebat:

Salut, am si eu o întrebare. Am pe mana dreapta la incheietura aceea dintre antebrat si muschi (in opusul cotului) o vena foarte mare, iar cand trag la sala se umfla foarte rau, cam cat deget arătător fara sa exagerez. Este normal sa fie atat de mare? Tin sa mentionez ca nu ma doare sau ceva, doar ca mi se pare cam mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Da

| Doja a răspuns:

E normal. Stai linistit.

| Ha0t1c a răspuns:

Altii ar da orice să fie puternic vascularizati happy.

| Milmaw a răspuns:

Esti "vanos" laughing