| BaMBuS_3310 a întrebat:

Am fost la sala de forta si am facut brate. Apoi in urmatoarea zi nu am mai putut sa intind mana complet pentru ca a aprut o durere la incheietura cotului. nu stiu exact cum se numeste.la vene, muschi.nu stiu exact ce este dar ma doare foarte tare.la inceput am crezut ca este feba. dar nu cred

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Daca nu e febra musculara atunci e o intindere, ai solicitat prea tare articulatia. Nu mai trage de fiare ca nebunul, fa serii mai scurte si mai dese, cu mici pauze in care lucrezi alte grupe de muschi. Succes!

2 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Pai baiete las-o si tu mai usor la inceput...ca nu esti prea obisnuit din cate vad ce ai scris.

| spr1yt3 a răspuns:

Cred ca ai o intindere la muschi