| Hacky a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare.Cand ma m.asturbez si ma uit la filme p. orno ejcaule.z in aproximativ 1minut jumate.Asta poate sa insemne ca am ejacular.e precoce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Te poti abtine. Iei mana de pe falos cateva secunde, te gandesti la altceva si continui. Tu ori dai ca nebunu la manivela, ori ...nu stiu ce sa zic. In orice caz, nu cred ca ai e. jaculare precoce.

| CuriousStuff a răspuns:

Eja.culare precoce inseamna in general sa sa vezi fata in fata ta ca incepe sa se dezbrace si tu sa fii deja gata.
Ce ai tu nu e ejacul.are precoce, e lipsa de autocontrol si experienta.