| popmirgea1999 a întrebat:

Cat de des va uitati la filme p orno? laughing) Intrebare si pentru fete si pentru baietibig grin

18 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Niciodată, detest curvia.

| Prezidentul a răspuns:

Toata lumea se uita. Inclusiv filmele de dragoste si actiune contin secvente "porno". Deci cine spune nu este un mincinos si un ipocrit.

| LaLaura a răspuns:

Cam o data la 2-3 luni cu iubitul meu. Nu sunt adepta filmelor de genu acesta ( prefer seriale psihologice), dar uneori simt nevoia si imi place ca mai invat cate ceva.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru LaLaura):

Ce poti sa inveti? Sunt toate la fel, mai repede caut pozitii noi pe google

| LaLaura a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Pe google e plictisitor, actiunea/ film, e mai interesant. parerea mea. si nu toate sunt la fel, cel putin nu la ce ma uit eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaLaura):

laughing norocos "pisi" al tau.

| LaLaura a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing da

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru LaLaura):

E plictisitor sa cauti ceva nou pentru a pune in practica? big grin

| LaLaura a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

E plictisitor daca nu are video, e mai palpitant cu video, asa unele filme ma mai si amuza ( legat de cum arata x, cum se stramba z).

| LoveSleep a răspuns:

Toată ziua.
Noroc că s-o inventat HDMI-ul, că îmi merge și la TV-ul din bucătărie.

| anonimguy3 a răspuns:

Cand simt nevoia.

| fqwaf a răspuns:

Nu prea ma uit, ma plicitsesc si prefer sa fac dragoste ca sa imi satisfac nevoile

| Sidonia07 a răspuns:

Acest viciu" iti face o idee gresita despre cum ar trebui sa arate o partida de sex,cei din filme nu pun accentul pe imbratisari,atingeri tandre,vorbe frumoase, sinceritate, iar asta se poate reflecta in viata reala, trebuie sa fii constient de, diferentele dintre fictiune si realitatewinking

| Dayiii96 a răspuns:

Niciodată..nu trebuie să ne uităm la asa ceva

| MVRARIVM a răspuns:

Nu atat de des cat ar trebui. Pentru ca marele nostru scriitor Marin Preda avea o vorba: "Daca porno nu e, nimic nu e".

| TimoTimo a răspuns:

De cate ori simt nevoia.

| Skynox a răspuns:

Ce scarboase sunt filmele porno.

| Cimped a răspuns:

De cate ori am ocazia. Sunt foarte educative si in ultima perioada sunt tot mai bine realizate.