| KendoK a întrebat:

Am si eu o intrebare: daca voi urma un tratament cu antidepresive ma vor ingrasa?
Daca ati trecut printr-un astfel de tratament, puteti sa imi spuneti daca v-ati ingrasat si cu cat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Buna,nu nu te ingrasi.
Si eu am trecut printr-un tratament acum câțiva ani, am uitat cum se numesc pastilele, am primit reteta si nu m-am ingrasat chiar deloc poate chiar am slăbit, pentru ca eu mâncam mult cand m-a enervam si după pastilele astea m-am lăsat de mâncat ca o vitica.
Doar ai mare grija ca mie mi-au dat dependența si cu greu m-am lăsat de ele.
Bafta!

| Lolit???? a răspuns:

E posibil/